Kochani!
chcielibyśmy poinformować, że zamówienia złożone od dnia 30 kwietnia zostaną zrealizowane 5 maja lub
w najszybszym możliwym terminie.
Przepraszamy za niedogodności, a w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny - 608 859 080
Notes samoprzylepny z wycięciem PILNE, 75x75 mm, 50 kartek 110327 D.RECT TEXT
Cena widoczna po zalogowaniu
kod: bl0910
jednostka sprzedaży: szt.
dostępność w magazynie: art. dostępny 12
INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII:
KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:
DOWIEDZ SIĘ JAK KLIENCI OCENIAJĄ NASZĄ PRACĘ:
D
Darek
Współpraca od wielu lat
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało aby zobrazować jakoś współpracy z OC. Terminowość, dyspozycyjność i niezawodność! Dobrze że was mamy:)
Z
Polecam Office Concierge. Wszystko ok.
H
Hanna
Administracja szkoły
Nasza szkoła od dłuższego czasu współpracuje z Office Concierge Pana Szymona. Mamy dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, a obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Cieszy nas terminowa, a czasem ekspresowa dostawa. Śmiało możemy polecić firmę Pana Szymona, bo wykonuje solidną pracę.
K
Karolina
współpraca od ok 2013
Współpraca z Panem Szymonem trwa już jakieś 7-8 lat, co prawda z krótkimi przerwami i podczas pracy w różnych firmach, ale zawsze wyróżniała się niezawodnością i wysokim poziomem obsługi. Firma Office Concierge niejednokrotnie realizowała zlecenia mogłoby się wydawać niemożliwe :) Stąd wiem, że na Panu Szymonie zawsze można polegać. Terminowe dostawy, wysoka kultura osobista, dbałość o jakość świadczonych usług – tak w wielkim skrócie mogę opisać naszą współpracę.
R
Radosław Glejzer
Panel Management Team Leader Gemius Polska
„Współpraca z Panem Szymonem Drobikiem oraz sklepem „Office Concierge” to czysta przyjemność. Zamówienia realizowane ekspresowo z najwyższą starannością oraz partnerskie podejście do klienta. Z doświadczenia wiemy, że wzajemne zaufanie w biznesie jest najważniejsze. Serdecznie polecam – Radosław Glejzer Panel Management Team Leader Gemius Polska”