Oczyszczacz powietrza AERAMAX Baby DB5

Oczyszczacz powietrza AERAMAX Baby DB5

Cena widoczna po zalogowaniu
kod: uo 0150
jednostka sprzedaży: szt.
producent: Fellowes
dostępność w magazynie: art. raczej dostępny 1

Opis

  • Oczyszczacz przeznaczony do pokoi dziecięcych
  • Tryb pracy ultracichej i nocnej (cicha praca oraz tryb nocny z przygaszonymi lampkami zapewniają spokojny sen)
  • Blokada panelu - zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci
  • Usuwa nieprzyjemny zapach z pieluszek
  • Jasnoszare dodatki kolorystyczne
  • Usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji. Usuwa: smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny i inne), wirusy i drobnoustroje, zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość obecnych w powietrzu mikrobów i alergenów, zanieczyszczenia z sierści/naskórek zwierząt domowych oraz dym tytoniowy.
  • Wbudowana ochrona antybakteryjna. Powłoka AeraSafe™ na filtrze True Hepa zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii, pleśni i grzybów.
  • Automatyczne wykrywanie poziomu zanieczyszczeń. Czujnik AeraSmart™ monitoruje jakość powietrza i automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora, aby powietrze było zawsze czyste. Niebieskie, żółte i czerwone diody pokazują poziom czystości powietrza w pomieszczeniu.
  • Bezpieczny. Technologia PlasmaTrue tworzy zjonizowane pole ułatwiające usuwanie zanieczyszczeń.
  • Tryb zwiększonej filtracji. Przycisk Aera+™ jest przeznaczony do usuwania raptownych zmian w ilości alergenów w powietrzu, przepływ powietrza przez filtry oczyszczacza zwiększa się o 35% w stosunku do najniższego poziomu filtracji, aby jak najszybciej usunąć zanieczyszczenia.
  • Łatwe użytkowanie. Przyjazny dla użytkownika panel pokazuje tryb pracy i informuje o potrzebie wymiany filtrów.
  • Ultra cicha praca - idealny do przestrzeni biurowych i do użytku w domu przez cały dzień.
  • Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 8-12 m2.
  • Oczyszczacze powietrza Fellowes AeraMax™ otrzymały certyfikat AHAM w 3 klasach oczyszczania (dym, pyłki, pył). Wydajność oczyszczania w danej klasie jest określana przez wskaźnik CADR, wskazujący ilość przefiltrowanego powietrza dostarczanego przez oczyszczacz. Im większa wartość wskaźnika, tym szybciej urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu.
  • 3 lata gwarancji na urządzenie.

specyfikacja techniczna
Usuwa 99,97% zanieczyszczeń powietrza tak małych jak 0,3 mikrona dzięki czterostopniowemu procesowi filtracji z filtrem True HEPA. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 8-12 m2.

  • Kod:  9401701
  • Rekomendowana powierzchnia pomieszczenia (m2):  8 - 12
  • Zastosowanie: osobiste
  • Efektywność oczyszczania w %:  99,97
  • Ilość ustawień prędkości:  3
  • Ilość oczyszczonego powietrza (m3/h) w zależności od prędkości oczyszczania:  32, 59, 93
  • Głośność (db) w zależności od prędkości oczyszczania:  n*nlt;40, n*nlt;50, n*nlt;60
  • Pobór mocy (W) w zależności od prędkości oczyszczania:  49, 53, 68
  • Ilość etapów oczyszczania:  4
  • Ilość silników:  1
  • Panel kontrolny:  Panel dotykowy
  • Wymiary (Wys. x Szer. x Gł. w mm):  700 x 180 x 214
  • Waga urządzenia (kg):  4,6
  • Certyfikaty bezpieczeństwa:  UL
  • Gwarancja:  3
  • Kolor:  biały
  • Urządzenie dedykowane do użytku: pokojach dziecięcych
  • AHAM (testy CADR):  Tak
  • Allergy UK Seal:  Tak
  • Technologia PlasmaTrue™ (jonizacja):  Tak

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII:

  • Wentylator stojący ESPERANZA  biało-szary EHF001WE HURRICANEWentylator stojący ESPERANZA biało-szary EHF001WE HURRICANEWentylatory i wiatrakiart. dostępny 23szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWentylator stojący ESPERANZA biało-szary EHF001WE HURRICANEart. dostępny 23Zobacz więcej
  • Wentylator stojący ESPERANZA biało-biały EHF001WW HURRICANEWentylator stojący ESPERANZA biało-biały EHF001WW HURRICANEWentylatory i wiatrakiart. może być niedostępny <1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWentylator stojący ESPERANZA biało-biały EHF001WW HURRICANEart. może być niedostępny <1Zobacz więcej
  • Segregator ACTIVE URBAN CHIC 65 mm j.nieb. 11170030 LEITZ 180Segregator ACTIVE URBAN CHIC 65 mm j.nieb. 11170030 LEITZ 180Wentylatory i wiatrakiart. może być niedostępny <1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuSegregator ACTIVE URBAN CHIC 65 mm j.nieb. 11170030 LEITZ 180art. może być niedostępny <1Zobacz więcej
  • Wentylator stojący ESPERANZA czarny EHF001KK HURRICANEWentylator stojący ESPERANZA czarny EHF001KK HURRICANEWentylatory i wiatrakiart. może być niedostępny <1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWentylator stojący ESPERANZA czarny EHF001KK HURRICANEart. może być niedostępny <1Zobacz więcej
  • Oczyszczacz powietrza TRUSENS Z-2000 z czujnikiem SensorPod 2415113EU LEITZOczyszczacz powietrza TRUSENS Z-2000 z czujnikiem SensorPod 2415113EU LEITZWentylatory i wiatrakiart. raczej dostępny 1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuOczyszczacz powietrza TRUSENS Z-2000 z czujnikiem SensorPod 2415113EU LEITZart. raczej dostępny 1Zobacz więcej

DOWIEDZ SIĘ JAK KLIENCI OCENIAJĄ NASZĄ PRACĘ:

R
Radosław Glejzer
Panel Management Team Leader Gemius Polska

„Współpraca z Panem Szymonem Drobikiem oraz sklepem „Office Concierge” to czysta przyjemność. Zamówienia realizowane ekspresowo z najwyższą starannością oraz partnerskie podejście do klienta. Z doświadczenia wiemy, że wzajemne zaufanie w biznesie jest najważniejsze. Serdecznie polecam – Radosław Glejzer Panel Management Team Leader Gemius Polska”

A
Anna
Współpracujemy z Office Concierge od 2012 roku
Szczerze polecam firmę Office Concierge wszystkim osobom robiącym zakupy do biura.
Przez kilka lat współpracy nie przypominam sobie sytuacji żebym była źle obsłużona albo żeby jakaś dostawa nie dotarła (szczególnie mam na myśli nagłą potrzebę albo zamówienie spoza oferty katalogowej czy sklepu). Doceniam, że każde zlecenie jest podejmowane i nie muszę zawracać sobie głowy szukaniem potrzebnej rzeczy lub jeżdżeniem za czymś... Po powrocie z urlopu macierzyńskiego nic się nie zmieniło i jesteśmy obsługiwani w taki sam sposób - z zaangażowaniem.
Dziękuję i pozdrawiam,
Anna
H
Hanna
Administracja szkoły
Nasza szkoła od dłuższego czasu współpracuje z Office Concierge Pana Szymona. Mamy dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, a obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Cieszy nas terminowa, a czasem ekspresowa dostawa. Śmiało możemy polecić firmę Pana Szymona, bo wykonuje solidną pracę.
Z
Zbyszek
Sp. ds admin.
Polecam Office Concierge. Wszystko ok.
K
Karolina
współpraca od ok 2013
Współpraca z Panem Szymonem trwa już jakieś 7-8 lat, co prawda z krótkimi przerwami i podczas pracy w różnych firmach, ale zawsze wyróżniała się niezawodnością i wysokim poziomem obsługi. Firma Office Concierge niejednokrotnie realizowała zlecenia mogłoby się wydawać niemożliwe :) Stąd wiem, że na Panu Szymonie zawsze można polegać. Terminowe dostawy, wysoka kultura osobista, dbałość o jakość świadczonych usług – tak w wielkim skrócie mogę opisać naszą współpracę.

Wszystkie kategorie

  • Pilne
  • Zapraszamy do współpracy
Kontakt z nami
OFFICE CONCIERGE
UL. FORT WOLA 22
01-258 WARSZAWA
NIP: 7971952988
E-MAIL: INFO@OFFICE-CONCIERGE.PL
WWW.OFFICE-CONCIERGE.PL
TEL.: 608 859 080
GODZ. PRACY: 7:30 - 17:30