Kochani!
chcielibyśmy poinformować, że zamówienia złożone od dnia 18 czerwca zostaną zrealizowane 23 czerwca lub
w najszybszym możliwym terminie.
Przepraszamy za niedogodności, a w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny - 608 859 080

Wskaźnik-prezenter laserowy bezprzewodowy 2.4 GHZ TRACER BOLT TRAWSK46425
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4

Wskaźnik-prezenter laserowy bezprzewodowy 2.4 GHZ TRACER BOLT TRAWSK46425

Cena widoczna po zalogowaniu
kod: uw0023
jednostka sprzedaży: szt.
producent: Tracer
dostępność w magazynie: art. może być niedostępny <1

Opis

To proste w obsłudze i niezawodne urządzenie pozwoli skupić się na prezentacji. Zapomnij o stresie, ze wskaźnikiem laserowym Tracer Bolt możesz swobodnie kontrolować swoją prezentację. Z prezenterem Tracer Bolt zawsze wypadniesz perfekcyjnie.

Wygoda bez komplikacji
Prezenter Tracer zapewni Ci wygodę prowadzenia prezentacji. Osiem praktycznych przycisków pozwala swobodnie przerzucać slajdy, dzięki czemu łatwo skoncentrujesz się na przekazywaniu najważniejszych informacji. Intuicyjne rozłożenie przycisków pozwoli Ci skupić uwagę na publiczności, a intensywny czerwony wskaźnik lasera będzie wyraźnie widoczny na każdym tle.

Niezawodna łączność
Bezprzewodowa technologia 2.4 GHz umożliwia swobodne poruszanie się po prezentacji i zmianę slajdów nawet z odległości 20 metrów. Zapomnij o przewodach wchodzących Ci w drogę. Odbiornik nanoUSB przechowasz w urządzeniu, dzięki wbudowanej skrytce w konstrukcji wskaźnika. Bez obaw o zgubienie lub uszkodzenie.

Wysoka kompatybilność
Wskaźnik laserowy Tracer Bolt jest kompatybilny z systemami Windows i macOs oraz z popularnym oprogramowaniem do prezentacji, nie musisz się już martwić, że Twój wskaźnik nie zadziała podczas spotkania.

Specyfikacja:
" Interfejs: USB 2.0
" Zasilanie: 1 x AAA
" Liczba przycisków: 8
" Regulacja głośności
" Technologia sensora: Laserowy
" Odbiornik: nanoUSB
" Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4 GHz
" Maksymalny zasięg: do 20 m

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII:

  • Wskażnik teleskopowy 34431151N 60cm NOBO ACCOWskażnik teleskopowy 34431151N 60cm NOBO ACCOWskaźniki do tablicart. może być niedostępny <1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWskażnik teleskopowy 34431151N 60cm NOBO ACCOart. może być niedostępny <1Zobacz więcej

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

  • Bloczek STICK"N 76x76mm 400 kartek, mix neonowy 6 kolorów 21539Bloczek STICK"N 76x76mm 400 kartek, mix neonowy 6 kolorów 21539Bloczkiart. może być niedostępny <1szczegółyCena widoczna po zalogowaniuBloczek STICK"N 76x76mm 400 kartek, mix neonowy 6 kolorów 21539art. może być niedostępny <1Zobacz więcej
  • Herbata Vitax INSPIRATIONS Melisa i pomarańcza (20 saszetek) 33g zawieszkaHerbata Vitax INSPIRATIONS Melisa i pomarańcza (20 saszetek) 33g zawieszkaHerbatyart. dostępny 16szczegółyCena widoczna po zalogowaniuHerbata Vitax INSPIRATIONS Melisa i pomarańcza (20 saszetek) 33g zawieszkaart. dostępny 16Zobacz więcej
  • Mleko WYDOJONE UHT bez laktozy 1,5% 1lMleko WYDOJONE UHT bez laktozy 1,5% 1lMleko bez laktozyart. dostępny 511szczegółyCena widoczna po zalogowaniuMleko WYDOJONE UHT bez laktozy 1,5% 1lart. dostępny 511Zobacz więcej
  • Woda Cisowianka Classique niegazowana 0,3 litra niegazowana, szkłoWoda Cisowianka Classique niegazowana 0,3 litra niegazowana, szkłoWoda, soki i napojeart. dostępny 158szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWoda Cisowianka Classique niegazowana 0,3 litra niegazowana, szkłoart. dostępny 158Zobacz więcej
  • Woda Cisowianka Perlage gazowana 0,3 litra w szkłeWoda Cisowianka Perlage gazowana 0,3 litra w szkłeWoda, soki i napojeart. dostępny 193szczegółyCena widoczna po zalogowaniuWoda Cisowianka Perlage gazowana 0,3 litra w szkłeart. dostępny 193Zobacz więcej

DOWIEDZ SIĘ JAK KLIENCI OCENIAJĄ NASZĄ PRACĘ:

R
Radosław Glejzer
Panel Management Team Leader Gemius Polska

„Współpraca z Panem Szymonem Drobikiem oraz sklepem „Office Concierge” to czysta przyjemność. Zamówienia realizowane ekspresowo z najwyższą starannością oraz partnerskie podejście do klienta. Z doświadczenia wiemy, że wzajemne zaufanie w biznesie jest najważniejsze. Serdecznie polecam – Radosław Glejzer Panel Management Team Leader Gemius Polska”

H
Hanna
Administracja szkoły
Nasza szkoła od dłuższego czasu współpracuje z Office Concierge Pana Szymona. Mamy dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, a obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Cieszy nas terminowa, a czasem ekspresowa dostawa. Śmiało możemy polecić firmę Pana Szymona, bo wykonuje solidną pracę.
P
Patrycja
Z firmą Office Concierge współpracujemy już kilka lat. Pan Szymon podchodzi do tematu zadaniowo, co w tej branży jest bardzo pomocne  :) Realizacja zamówienia zawsze w 100%, drobne miłe upominki przypominające, że dla OC Klient się naprawdę liczy oraz profesjonalne podejście wpływają na udaną współpracę.
K
Kinga
accountant
Od około dwóch lat robię zakupy w Office Concierge i jestem zadowolona ze współpracy. 
Początkowo ze względu na przyzwyczajenie do innego sklepu nie chciałam nic zmieniać, ale dziś potwierdzam, że było warto i nie żałuję.
Jeśli kupujecie produkty do biura, to warto spróbować z OC. 
PS - nowy sklep jest ekstra!!!  :) :) :)
Polecam wszystkim!
B
Beata Pakuła

Zakupy w Office Concierge polecam każdemu! Zaczynając od szerokiego asortymentu, przez łatwość obsługi strony internetowej, przyjemną obsługę na najwyższym poziomie i fakt, że dostawy pojawiają się ekspresowo w biurze. W żadnych innym sklepie nie uświadczyłam tak profesjonalnej i indywidualnej obsługi jak u Pana Szymona.  Jeżeli ktoś zastanawia się, gdzie zaopatrywać swoje biuro we wszystkie potrzebne rzeczy – tylko w Office Concierge!

Wszystkie kategorie

  • Pilne
  • Zapraszamy do współpracy
Kontakt z nami
OFFICE CONCIERGE
UL. FORT WOLA 22
01-258 WARSZAWA
NIP: 7971952988
E-MAIL: INFO@OFFICE-CONCIERGE.PL
WWW.OFFICE-CONCIERGE.PL
TEL.: 608 859 080
GODZ. PRACY: 7:30 - 17:30